Chladírenské dveře

Chlazení-Špaček, s.r.o. dodává široký sortiment izolačních dveří. Svým zákazníkům poskytujeme komplexní služby v nadstandardní kvalitě, veškerá povrchová úprava a provedení chladírenských dveří splňují náročné hygienické a bezpečnostní normy. Izolační jádro chladírenských a mrazírenských dveří obsahuje tvrdou polyuretanovou pěnu tzv. PUR, která neobsahuje CFS látky. Dbáme mimo jiné na správnou těsnost chladírenských dveří, která snižuje energetickou náročnost provozu.

V naší nabídce se nachází ucelený sortiment dveří, který splňuje nejrozmanitější požadavky na rozměr, teplotní rozsah a použití. Zákazník může vybírat chladírenské a mrazírenské dveře v provedení z lakovaného hliníkového plechu nebo s pláštěm z nerezové oceli.

Posuvné chladírenské/mrazírenské dveře

Tento typ dveří lze používat jako dveře chladírenské, popř. je lze vybavit mrazírenským těsněním s topným kabelem, v tom případě se z nich stávají mrazírenské dveře vhodné do teplot až -20 °C. Dle přání lze tyto dveře osadit bezpečnostním zámkem.

Otočné chladírenské/mrazírenské dveře

Otočné chladírenské (mrazírenské) dveře jsou určeny zejména pro chladírny s min. teplotou -2 °C a lze je otevřít do 180 °. Vnitřní strana těchto dveří je vybavena bezpečnostní klikou a kliku na vnější straně, standardně bez zámku, lze dodat dle požadavků zákazníka. Verze chladírenských (mrazírenských dveří) S/2 a S/3 je vybavena zdvihacími panty. Verze S/1 má max. rozměr křídla 1000 x 2000, dle přání zákazníka může být součástí i antipaniková klika. Otočné chladírenské (mrazírenské) dveře lze vyrobit také dvoukřídlé a protipožární.

Otočné hlubokomrazírenské dveře

Hlubokomrazírenské dveře otočné obsahují vyhřívání rámu. Dveře mají zdvojené těsnění, křídlo je silné 121 mm a lze je použít až do teploty až -35 °C. Klika je standardně bez zámku, lze ho však dodat na požadavek.

Kyvné chladírenské a mrazírenské dveře

Chladírenské (mrazírenské) kyvné dveře slouží k oddělení jednotlivých místností, kde se pohybuje velké množství lidí. Tyto kyvné dveře nabízíme ve dvou provedeních a to jednokřídlé nebo dvoukřídlé. Dle přání lze každé křídlo opatřit oknem, pružnou PVC ochranou proti nárazu nebo okopovým plechem.

Otočné polochladírenské dveře

Polochladírenské otočné dveře bývají instalovány nejčastěji v různých výrobnách, kancelářích a skladech. Křídlo těchto chladírenských dveří je silné 40 mm, rám je z hliníku, dle požadavků lze křídlo doplnit oknem. Kliky dodáváme plastové a kovové, ve standardních případech společně se zámkem.

Kyvné chladírenské dveře /PVC/

Kyvné chladírenské (mrazírenské) dveře slouží k oddělení výrobních a manipulačních prostor. Tento typ chladírenských dveří lze dodat ve variantě jednokřídlé anebo dvoukřídlé. Křídlo dveří je vyrobeno z nerezového rámu, do kterého je ukotvena průhledná PVC fólie o tloušťce 5 – 7 mm. PVC fólie je dosti pružná a dveře jsou určeny až do teploty -30 °C.

Chcete být v obraze? Začněte sledovat náš Facebook:

 - Chlazení Špaček