O nás

Společnost Chlazení Špaček, s. r.o. je dodavatel profesionálního průmyslového chlazení. Specializujeme se na chladící a mrazicí boxy, chladiče kapalin pro průmyslové využití, klimatizace a speciální aplikace chlazení. Naší další činností jsou návrhy a následná realizace potravinářských provozů, marketů, výrobních prostor, skladových a logistických areálů.

403
405
404
407

Na trhu působíme od roku 1991 jako servisně-obchodní organizace v oblasti chladírenské technologie a klimatizace. Jsme ryze česká společnost bez zahraniční kapitálové účasti. Již od svého vzniku jsme nastoupili cestu progresivního růstu a v současné době se řadíme mezi významné dodavatele ve svém oboru.

Od samotného vzniku společnosti Chlazení-Špaček, s.r.o. se zaměřujeme na kompletní dodávky chladicí a klimatizační techniky ( vše od projektu, realizace až po záruční a pozáruční servis) pomocí vlastních kvalifikovaných zaměstnanců. Tím si zajišťujeme dokonalou kontrolu nad stavem každé zakázky.

Firma se také specializuje na nové technologie v oblasti úspor energie s ohledem na vysokou účinnost a ohleduplnost k životnímu prostředí.

Maximální důraz klademe na kvalitu díla a spokojenost zákazníka. V současné době poskytujeme zákazníkům prodlouženou záruční dobu 36 měsíců. Významnou součástí firemní strategie je zákaznická podpora. Servisní pracovníci jsou k dispozici 24 hodin denně. Evidenci servisních a revizních prohlídek provádíme pro naše smluvní partnery zdarma.

logo mujBidfood.cz

Jsme dodavatelem technologie chlazení pro významné společnosti jako jsou BIFOOD, STEINNHAUSER, COOP, ZETOR, ITW PRONOVIA, COOPER STANDART, DELIMAX, FROST FOOD, CROCODILLE, AERO, HAMÉ, FRUTA, INTERNACIONAL, TOS a mnoho dalších.

Chcete být v obraze? Začněte sledovat náš Facebook:

 - Chlazení Špaček