Klimatizace a tepelná čerpadla

Dodáváme a instalujeme komplexní dodávky klimatizace do bytů, kanceláří, administrativních a výrobních prostor. V prvním kroku navrhneme bezplatný návrh řešení klimatizace, po vzájemném odsouhlasení zajistíme vlastní dodávku a montáž klimatizačního zařízení a závěrem zaškolíme obsluhu.

Prvotním cílem firmy Chlazení-Špaček, s.r.o. je nabídnout každému zákazníkovi komplexní a funkční řešení klimatizace a zároveň zajistit zachování příznivé ceny. Na všechny klimatizační systémy poskytujeme záruční dobu v délce 36 měsíců. Dodáváme klimatizace bytů kvalitních a osvědčených značek: LG, SAMSUNG, DAIKIN, FUJITSU, SINCLAIR, MITSUBISHI, PANASONIC, TOSHIBA.

Nabízíme

  • záruční a pozáruční servis
  • celková péče o klimatizace, která zahrnuje pravidelné prohlídky a servis
  • nejmodernější klimatizace s přímým výparem pro rezidenční a komerční účely, klimatizace serverů
  • aplikované systémy pro centrální chlazení a vytápění pro procesní a komfortní aplikace
  • optimalizovaná řešení pro vytápění: tepelná čerpadla vzduch-vzduch a vzduch-voda pro rezidenční a komerční aplikace včetně ohřevu teplé vody pro domácnosti

Split klimatizace

Tento typ klimatizace je nejčastěji využíván pro domovní a bytové prostory. Klimatizační zařízení je dělené na dvě části vnitřní jednotku a venkovní jednotku. Vnitřní jednotka se nachází v budově a je složena z ventilátoru, chladiče a filtru vzduchu. Venkovní jednotka SPLIT systému bývá nejčastěji umístěna střeše nebo fasádě, co nejblíže vnitřní jednotce a skládá se z kompresoru, ventilátoru a kondenzátoru. Obě tyto klimatizační jednotky jsou navzájem propojeny potrubím pro přívod a odvod chladiva a el. kabely pro napájení a ovládání. Tento druh klimatizace se nejčastěji využívá pro chlazení jedné místnosti. Klimatizaci SPLIT systém dodáváme jako set tedy venkovní jednotku, vnitřní jednotku a dálkový ovladač.

Multi-Split klimatizace

MULTI-SPLIT klimatizace se skládá z jedné venkovní a dvěma a více vnitřními jednotkami, které jsou navzájem propojeny potrubím pro přívod a odvod chladiva a el. kabely pro napájení a ovládání. Nejčastěji je využívána v obytných prostorách, které vyžadují kvalitní, spolehlivou a flexibilní klimatizaci.

Velkou výhodou MULTI-SPLIT klimatizace je nezávislé nastavení teploty v každé místnosti bytu, domu nebo kanceláře. Pro vytápění se využívá funkce tepelného čerpadla.

VRV klimatizace

VRV, VRF klimatizace se používají pro chlazení velkých objektů. Výhodou jsou dlouhé potrubní trasy a velké převýšení s možností napojení libovolného počtu vnitřních jednotek. Tyto velké klimatizační systémy se nejčastěji instalují do výrobních hal, kancelářských budov, nemocnic apod.

Chcete být v obraze? Začněte sledovat náš Facebook:

 - Chlazení Špaček